Webform Capture+ (6.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Language
bg: Език

en: Settings
bg: Настройки

en: Field
bg: Поле

en: Save
bg: Запази

en: Notes
bg: Бележки

en: Mode
bg: Режим

en: Select
bg: Избери
