Webform Capture+ (6.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Language
cs: Jazyk

en: Settings
cs: Nastavení

en: Field
cs: Pole

en: Save
cs: Uložit

en: Notes
cs: Poznámky

en: Mode
cs: Režim

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Countries
cs: Země

en: Select
cs: Vybrat
