Webform Capture+ (6.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Language
ja: 言語

en: Settings
ja: 設定

en: Field
ja: フィールド

en: Save
ja: 保存

en: Notes
ja: ノート

en: Mode
ja: モード

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Countries
ja: 国

en: Select
ja: 選択
