Webform Capture+ (6.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Language
ka: ენა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Field
ka: ველი

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე
