Webform Capture+ (6.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Language
kk: Тіл

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Field
kk: Өріс

en: Save
kk: Сақтау

en: Mode
kk: күй
