Webform Capture+ (6.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Notes
kn: ಟಿಪ್ಪಣಿಗಳು

en: Mode
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ
