Webform Capture+ (6.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Language
ku: زمان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Field
ku: خانە

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Mode
ku: جۆر

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی
