Webform Capture+ (6.x-1.0-beta2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Language
mn: Хэл

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Field
mn: Талбар

en: Save
mn: Хадгалах

en: Mode
mn: Горим

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр
