Webform Capture+ (6.x-1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Language
ne: भाषा

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Mode
ne: प्रकार

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई
