Webform Capture+ (6.x-1.0-beta2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Language
ps: ژبه

en: Settings
ps: امستنې

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Select
ps: غوره
