Webform Capture+ (6.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Language
uk: Мова

en: Settings
uk: Налаштування

en: Field
uk: Поле

en: Save
uk: Зберегти

en: Notes
uk: Примітки

en: Mode
uk: Режим

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Countries
uk: Країни

en: API key
uk: Ключ API

en: Select
uk: Вибір

en: Placeholder text
uk: Текст заповнювача
