Webform Capture+ (6.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Language
az: Dil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Field
az: Sahə

en: Save
az: Saxla

en: Mode
az: Rejim

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Select
az: Seçin
