Webform Capture+ (6.x-1.0-beta3) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Language
cy: Iaith

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Field
cy: Maes

en: Save
cy: Cadw

en: Mode
cy: Modd

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Webform
cy: Ffurf gwe

en: Select
cy: Dewis
