Webform Capture+ (6.x-1.0-beta3) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Field
eu: Eremua

en: Save
eu: Gorde

en: Notes
eu: Oharrak

en: Mode
eu: Modoa

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Countries
eu: Herrialdeak

en: Select
eu: Aukeratu
