Webform Capture+ (6.x-1.0-beta3) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Language
mr: भाषा

en: Settings
mr: संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Notes
mr: टिप्पणी

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची
