Webform Capture+ (6.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Settings
nl: Instellingen

en: Field
nl: Veld

en: Save
nl: Opslaan

en: Notes
nl: Notities

en: Mode
nl: Modus

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Countries
nl: Landen

en: API key
nl: API-sleutel

en: Webform
nl: Formulier

en: Select
nl: Selecteren

en: API Settings
nl: API-instellingen
