Webform Capture+ (6.x-1.0-beta3) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Language
ru: Язык

en: Settings
ru: Настройки

en: Field
ru: Поле

en: Save
ru: Сохранить

en: Notes
ru: Примечания

en: Mode
ru: Режим

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Countries
ru: Страны

en: API key
ru: API-ключ

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Select
ru: Выбрать

en: Placeholder text
ru: Текст заполнителя
