Webform Capture+ (6.x-1.0-beta3) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Language
tr: Dil

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Field
tr: Alan

en: Save
tr: Kaydet

en: Notes
tr: Notlar

en: Mode
tr: Kip

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Countries
tr: Ülkeler

en: Select
tr: Seç
