Webform Capture+ (6.x-1.0-beta3) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Language
bs: Jezik

en: Settings
bs: Postavke

en: Field
bs: Polje

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina
