Webform Capture+ (6.x-1.0-beta3) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Language
el: Γλώσσα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Field
el: Πεδίο

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Notes
el: Παρατηρήσεις

en: Mode
el: Τρόπος

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Select
el: Επιλογή
