Webform Capture+ (6.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Language
eo: Lingvo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Field
eo: Kampo

en: Save
eo: Konservu

en: Mode
eo: Reĝimo

en: Countries
eo: Landoj
