Webform Capture+ (6.x-1.0-beta3) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Language
fa: زبان

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Field
fa: فیلد

en: Save
fa: ذخیره

en: Notes
fa: یادداشت‌ها

en: Mode
fa: سبک

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Countries
fa: کشورها

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Select
fa: انتخاب
