Webform Capture+ (6.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Language
fi: Kieli

en: Settings
fi: Asetukset

en: Field
fi: Kenttä

en: Save
fi: Tallenna

en: Notes
fi: Lisätietoa

en: Mode
fi: Tila

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Countries
fi: Maat

en: Select
fi: Valitse
