Webform Capture+ (6.x-1.0-beta3) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Save
th: บันทึก

en: Mode
th: รูปแบบ

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Countries
th: ประเทศ

en: Select
th: เลือก
