Webform CiviCRM Integration (6.x-2.4) - en to ga translation catalogue (16 entries)

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Country
ga: Tír

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Phone
ga: Fón

en: Phone Number
ga: Fón

en: First Name
ga: Ainm

en: Last Name
ga: Sloinne

en: City
ga: Cathair

en: Street Address
ga: Seoladh

en: Go back to the form
ga: Téigh siar chuig an bhfoirm

en: Postal Code
ga: Cód Poist

en: and
ga: agus

en: Your CiviCRM form settings have been updated.
ga: Tá socruithe d'fhoirm CiviCRM uasdhátaithe anois.

en: Cancel (go back)
ga: Cealaigh (téigh siar)
