Webform Conditional (Same Page Conditionals) (6.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Operator
es: Operador

en: Webform
es: Formulario web

en: Values
es: Valores

en: Is not one of
es: No es uno de

en: Is one of
es: Es uno de

en: Determines whether the list below is inclusive or exclusive.
es: Determina si la lista de abajo es inclusiva o exclusiva.
