Webform Conditional (Same Page Conditionals) (6.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Operator
lv: Operators

en: Webform
lv: Webforma

en: Values
lv: Vērtības

en: Is not one of
lv: Nav viens no

en: Is one of
lv: Ir viens no
