Webform Constant Contact Component (6.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Yes
es: Sí

en: Submissions
es: Envíos

en: Subscription
es: Suscripción

en: %value is not a valid email address.
es: %value no es una dirección de correo electrónico válida.

en: Checkboxes
es: Casillas de selección

en: Choose the action to be taken on submit.
es: Elegir acción a tomar cuando se envíe.

en: Unsubscription
es: Cancelar suscripción
