Webform Constant Contact Component (6.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Submissions
fa: ارسال‌ها

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Subscription
fa: اشتراک

en: %value is not a valid email address.
fa: %value یک نشانی پست الکترونیکی معتبر نیست.
