Webform Constant Contact Component (6.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Submissions
ca: Trameses

en: Webform
ca: Formulari web

en: Subscription
ca: Subscripció

en: %value is not a valid email address.
ca: '%value' no és una adreça de correu electrònic vàlida.

en: Checkboxes
ca: Caselles de selecció
