Webform Constant Contact Component (6.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Submissions
cy: Cyflwyniadau

en: Webform
cy: Ffurf gwe

en: %value is not a valid email address.
cy: Nid yw %value yn gyfeiriad e-bost dilys.
