Webform Constant Contact Component (6.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Submissions
da: Indsendelser

en: Webform
da: Webformular

en: Subscription
da: Abonnement

en: %value is not a valid email address.
da: %value er ikke en gyldig e-mail-adresse.

en: Checkboxes
da: Afkrydsningsfelter
