Webform Constant Contact Component (6.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Submissions
fi: Lomakkeen vastaukset

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Subscription
fi: Tilaaminen

en: %value is not a valid email address.
fi: %value ei ole kelvollinen sähköpostiosoite.

en: Checkboxes
fi: Valintaruudut
