Webform Constant Contact Component (6.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Submissions
gl: Envíos

en: Webform
gl: Formulario web

en: Subscription
gl: Subscribirse
