Webform Constant Contact Component (6.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Submissions
ja: 送信内容

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Subscription
ja: 配信登録

en: %value is not a valid email address.
ja: %value はメールアドレスとして正しくありません。

en: Checkboxes
ja: チェックボックス(複数)
