Webform Constant Contact Component (6.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Submissions
nl: Inzendingen

en: Webform
nl: Formulier

en: Subscription
nl: Inschrijving

en: %value is not a valid email address.
nl: %value is geen geldig e-mailadres.

en: Checkboxes
nl: Keuzevakjes
