Webform Constant Contact Component (6.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Submissions
pl: Zgłoszenia

en: Webform
pl: Formularz

en: Subscription
pl: Subskrypcja

en: %value is not a valid email address.
pl: %value nie jest poprawnym adresem email.
