Webform Constant Contact Component (6.x-1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Submissions
he: טפסי webform שנשלחו

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Subscription
he: מנוי

en: %value is not a valid email address.
he: %value איננו כתובת דוא"ל חוקית.

en: Checkboxes
he: תיבות סימון
