Webform Constant Contact Component (6.x-1.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Submissions
ru: Отправления

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Subscription
ru: Подписка

en: %value is not a valid email address.
ru: Введён неверный адрес электроной почты '%value'.

en: Checkboxes
ru: Блоки флажков
