Webform Constant Contact Component (6.x-1.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Submissions
uk: Надсилання

en: Webform
uk: Вебформа

en: Subscription
uk: Підписка

en: %value is not a valid email address.
uk: Уведена неприпустима адреса: '%value'. Виправте адресу email.

en: Checkboxes
uk: Прапорці
