Webform Constant Contact Component (6.x-1.0-alpha4) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Submissions
fr: Soumissions

en: Subscription
fr: Abonnement

en: %value is not a valid email address.
fr: %value n'est pas une adresse de courriel valide.

en: Checkboxes
fr: Cases à cocher
