Webform Constant Contact Component (6.x-1.0-alpha4) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Submissions
lv: Iesniegumi

en: Webform
lv: Webforma

en: Subscription
lv: Parakstīšanās

en: %value is not a valid email address.
lv: %value nav korekta epasta adrese.
