Webform Constant Contact Component (6.x-1.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Submissions
pt: Submissões

en: Webform
pt: Formulário

en: Subscription
pt: Subscrição

en: Checkboxes
pt: Caixas de seleção
