Webform gmap (6.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Latitude
es: Latitud

en: Longitude
es: Longitud

en: Default center
es: Centro determinado

en: Default value
es: Valor predeterminado

en: The default value of the field.
es: El valor predeterminado del campo.

en: Left Blank
es: Dejado en blanco

en: User entered value
es: Valor especificado por el usuario
