Webform gmap (6.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Latitude
he: קו רוחב

en: Longitude
he: קו אורך

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Left Blank
he: נותר ריק

en: User entered value
he: משתמש הזין ערך
