Webform gmap (6.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Latitude
it: Latitudine

en: Longitude
it: Longitudine

en: Default value
it: Valore predefinito

en: The default value of the field.
it: Valore predefinito.

en: Left Blank
it: Lasciato in bianco

en: User entered value
it: L'utente ha inserito i valori
