Webform gmap (6.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Latitude
ja: 緯度

en: Longitude
ja: 経度

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Default value
ja: デフォルト値

en: The default value of the field.
ja: フィールドのデフォルト値。

en: Left Blank
ja: 無回答

en: User entered value
ja: ユーザーが入力した値
