Webform gmap (6.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma

en: Webform
lt: Web forma

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: The default value of the field.
lt: Įprasta laukelio reikšmė.

en: Left Blank
lt: Paliktas tusčias

en: User entered value
lt: Įvesta reikšmė
