Webform gmap (6.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Latitude
nl: Breedtegraad

en: Longitude
nl: Lengtegraad

en: Webform
nl: Formulier

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: The default value of the field.
nl: Standaardwaarde van dit veld.

en: Left Blank
nl: Leeg gelaten

en: User entered value
nl: Gebruiker vulde de volgende waarde in
