Webform gmap (6.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Latitude
pl: Szerokość geograficzna

en: Longitude
pl: Długość geograficzna

en: Default center
pl: Domyślny środek

en: Webform
pl: Formularz

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: The default value of the field.
pl: Domyślna wartość pola.

en: Left Blank
pl: Zostaw puste

en: User entered value
pl: Użytkownik podał wartość
